PIORI - to polska, młoda marka ubrań dla kobiet i mężczyzn szytych na wymiar z bardzo dobrej jakości polskich dzianin. Dajemy Wam możliwość, aby samodzielnie skomponować swoje ubranie, z dostępnych wzorów i kolorów.

 
Jako początkującą markę charakteryzuje nas świeże podejście do aktualnych trendów w zakresie wzornictwa i kolorystyki, mody w stylu slow fashion. Stawiamy na dzianiny bawełniane, posiadające Certyfikat STANDARD 100  by OEKO-TEX.
 
Szyjemy na zamówienie, a tym samym ograniczamy do minimum produkowanie zbędnych ilości ubrań.  Ponadto w produkcji masowej każda rzecz jest uniwersalna, a u nas znajdziesz produkt, który uwzględni Twoje indywidualne potrzeby i wymagania.  Kupujesz w 100 % produkt polski, a tym samym wspierasz lokalną firmę. Całość procesu odbywa się w jednym miejscu - od pomysłu, przez krojenie, szycie, metkowanie, wykańczanie i estetyczne pakowanie.  Produkt od początku do końca szyty jest przez nas, dzięki temu masz pewność co do jakości oraz indywidualnego podejścia do każdej bluzy czy sukienki. Szyjemy specjalnie dla Ciebie.
 
Dziękujemy Ci za świadomy wybór najlepszych jakościowo polskich produktów, w których będziesz wyglądać i czuć się rewelacyjnie, a to wszystko z poszanowaniem zasobów naturalnych naszej planety.